st 16.9.2009 |

Zápas Přerov - Hranice

Favorizované Hranice si dokázaly v průběhu prvního poločasu získat tříbrankové vedení, které v poslední minutě domácí snížili na rozdíl dvou branek 13:15. Ve 34. minutě pak bylo srovnáno na 16:16, ale hosté o chvíli později znovu získali v utkání vedení, tentokráte 16:18. Pět branek v řadě ale do vedení katapultovalo domácí Přerov, který v tu chvíli mohl po očku myslet na první extraligové body. Svoje vedení proti zkušenějšímu soupeři udrželi až do 54.minuty a stavu 26:25. Tři branky v řadě pak ale vstřelil soupeř a Hranice rázem vedly 28:26. Branka nejlepšího střelce domácích Bechného v poslední minutě utkání vykřesala naději aspoň na bod pro Přerov, ale poslední slovo měli hosté. Po gólu Galuse se pak mohli radovat z vítězství 29:27.